Wszechstronne zastosowanie zabawek dla dorosłych pozwala na użycie ich w niemal każdych okolicznościach. Brak doświadczenia nie powinien jednak stać na drodze do zadawanej przez nie rozkoszy. Przedstawiamy akcesoria erotyczne, które idealnie wpasują się w potrzeby debiutantów. Jaki wibrator dla początkujących wybrać i co jeszcze powinno znaleźć się w kolekcji?

Gadżety erotyczne dla początkujących – must have

Idealnym wyborem na początek przygody z gadżetami erotycznymi będą produkty sterowane ręcznie. Mowa przede wszystkim o silikonowych opaskach na penisa czy klasycznych dildo w dowolnych konfiguracjach. Wykonane z bezpiecznych materiałów zabawki erotyczne dla początkujących oswoją kochanków z ich stosowaniem i przyzwyczają do nowej formy zadawania przyjemności. Warto jednocześnie pamiętać, by gadżety dopochwowe i analne stosować wraz z żelami nawilżającymi. Są one totalnym must have w kolekcji gadżetów erotycznych, gdyż zwiększają poślizg w czasie użycia akcesoriów oraz dbają o większą przyjemność ze stosunku. 

Ciekawym urozmaiceniem zabawy będą także popularne kajdanki i opaski na oczy. Jeśli dotąd nie stosowałeś ich w swojej sypialni, będziesz zaskoczony, jak wiele emocji towarzyszy podczas ich udziałowi. Opaska wraz z kajdankami dają poczucie kontroli nad partnerem oraz uniemożliwiają mu swobodne poruszanie. Są łagodnym wstępem do seksu opartego na dominacji i kontroli, dzięki czemu sprawdzisz swoje preferencje w tym obszarze.

Wibratory i masażery dla pań

Panie mogą zwrócić swoją uwagę na urządzenia zasilane baterią lub akumulatorem. Ergonomiczne wibratory i masażery stymulują miejsca intymne poprzez łagodne wibracje emitowane przez wbudowane silniczki. Akcesoria pracują cicho, dlatego nie trzeba się obawiać o dyskrecję. Większość z nich posiada wodoodporną obudowę, aby zabawa mogła przenieść się pod prysznic lub do wanny. Do wyboru istnieje kilka wersji – od klasycznych wibratorów o podłużnym kształcie, aż do urządzeń emitujących niesłyszalne dla ucha fale dźwiękowe.

Na jaki model zdecydować się na początek? Idealnym wyborem będzie Lelo Sona 2 Cerise, czyli wibrator stymulujący łechtaczkę. Kształt urządzenia nie zdradza jego przeznaczenia, dlatego nie trzeba obawiać się o zainteresowanie ze strony osób trzecich. Sterowany za pomocą przycisków wibrator emituje niesłyszalne fale dźwiękowe, które bezdotykowo pobudzają łechtaczkę. Łagodne drgania rozchodzą się niemal po całym ciele, powodując, że orgazmy stają się intensywne i trwają dłużej.

Męskie zabawki erotyczne dla początkujących

Mężczyźni także mogą sięgnąć po dedykowane im urządzenia na prąd. W zależności od preferencji do dyspozycji panów są wibrujące pierścienie erekcyjne, masażery prostaty lub automatyczne pompki do penisa. Bezprzewodowe akcesoria erotyczne dla początkujących łagodnie pobudzają członka, stymulując go na całej powierzchni. Część z zabawek posiada dodatkowe wypustki, których zadaniem jest zwiększyć przyjemność odczuwaną podczas korzystania z gadżetu. Akcesoria dla panów mają zwykle uniwersalny rozmiar, dlatego nie trzeba martwić się o ich dopasowanie.

Początkującym w szczególności polecamy wielofunkcyjne masturbatory. Poza dostarczaniem przyjemności te urządzenia pozwalają trenować samokontrolę oraz przedłużać erekcję. Wśród dostępnych wariantów znaleźć można tuby z wypustkami na wewnętrznych ściankach lub wejściem imitującym pochwę, otwór analny bądź usta. Ciekawą opcją są też urządzenia z podgrzewanym wkładem, który zwiększa rozkosz odczuwaną podczas korzystania z zabawki. Masturbatory należą do dyskretnych akcesoriów dla dorosłych – z zewnątrz budową przypominają zwykłą latarkę.

Wybrane gadżety erotyczne dla początkujących warto zamówić w sieci, co pomoże przełamać ewentualny wstyd i obawy. Dyskretna paczka dostarczana jest do punktu odbioru lub pod wskazany adres oraz nie posiada na żadnych informacji mogących zdradzić zawartość. Osoby początkujące mogą korzystać z gadżetów wspólnie z partnerem lub oswajać się z ich działaniem w samotności. Różnorodność zabawek pozwala bowiem na czerpanie przyjemności z seksu w każdych okolicznościach.

Powiązane artykuły

rzeczoznawca majątkowy w zielonej górze (2)

Kim jest rzeczoznawca majątkowy?

Rzeczoznawca majątkowy to specjalista, który potrafi dokładnie oszacować wartości różnych rodzajów mienia. Profesja ta wymaga nie tylko gruntownych kompetencji z zakresu rynku nieruchomości i finansów, ale także doświadczenia oraz znajomości przepisów prawa dotyczących oceny wartości majątku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy rzeczoznawcy…

leczenie niepłodności w Katowicach

Gdzie leczyć niepłodność?

Niepłodność jest problemem, który dotyka coraz więcej par na całym świecie. Szacuje się, że nawet co piąte małżeństwo boryka się z tym wyzwaniem. Pojawiające się trudności w posiadaniu potomstwa mogą prowadzić do frustracji, poczucia winy czy napięć między partnerami. Pomoc medyczna jest niezbędna do rozwiązania…