• 6 października 2020

W 1996 roku na mapie Ukrainy pojawiło się wyjątkowe miejsce. Była nim pierwsza fabryka przedsiębiorstwa, które zajęło się produkcją wyrobów cukierniczych. Stworzona przez Petra Poroszenkę marka Roshen nazwę zawdzięcza nazwisku swojego twórcy, który dzięki niej okrzyknięty został na Ukrainie „królem czekolady”. Obecnie Roshen to ponad 350 rodzajów wyrobów cukierniczych i 8 produkujących je fabryk. Co takiego mają w sobie ukraińskie słodycze Roshen, że stale zyskują popularność w kolejnych krajach świata?

Różnorodność kluczem do sukcesu

Roshen to nie tylko czekolada i cukierki. Marka posiada w swoim asortymencie właściwie każdy rodzaj słodyczy jaki tylko może przyjść do głowy. Kolorowe galaretki w najróżniejszych smakach, lśniące karmelki, gęste toffi, czekoladowe tabliczki z ciekawymi dodatkami i smakami, pyszne batoniki, chrupiące wafle i kruche herbatniki, a do tego szeroki wybór ciastek, biszkoptowe rolady, puszyste pianki, a nawet marmolada i torty – wszystko to odnaleźć można wśród wyrobów Roshen. Część z nich jest jedynymi produktami danego typu na całym ukraińskim rynku, co pokazuje, jak rozbudowaną ofertę posiada marka.

Słodycze Roshen z Ukrainy spotkać można w 35 krajach na świecie i to właśnie z tego względu 8 fabryk zlokalizowanych na Ukrainie, Litwie i Węgrach produkuje około 300 tysięcy ton wyrobów cukierniczych rocznie. Każdy produkt podlega ścisłej kontroli i wytwarzany jest przy użyciu doskonałych składników oraz zaawansowanego technologicznie sprzętu, dzięki czemu możesz cieszyć się wyrobami o najwyższej jakości.

Ukraińskie cukierki Roshen to gwarancja dużego wyboru. Galaretki, krówki, toffi, nugat, a także smak miętowy, mleczny, jogurtowy i wiele innych zapewniają doskonałą szansę na przetestowanie różnych rodzajów i odnalezienie swojego ulubionego. Podobnie jest w przypadku czekolad i wszelkich innych wyrobów.

Dlaczego ukraińskie słodycze Roshen tak dobrze radzą sobie na całym świecie?

Roshen stoi na 27. miejscu w rankingu Global Top-100 Candy Companies. Tak wysoką pozycję zawdzięcza swojemu podejściu do słodyczy, które widoczne jest w całej marce oraz produkowanych słodkościach. Przede wszystkim ważny jest klient, dlatego wprowadzane produkty tworzone są tak, aby każdy mógł znaleźć wśród nich coś, co go zachwyci. Ponadto firma nigdy się nie zatrzymuje, ale wyznacza trendy, za którymi inni podążają. Stałe udoskonalanie produkcji i zwiększanie jakości produktów sprawiło, że Roshen znajduje się w swoim obecnym miejscu.

Czemu sięgamy po słodycze Roshen z Ukrainy?

Być może czasem zastanawiasz się, czemu pojawia się u Ciebie apetyt na słodycze. Odpowiedzi jest kilka. Po pierwsze słodkości podnoszą poziom cukru we krwi, co prowadzi do odepchnięcia od siebie uczucia senności. Po drugie, według naukowców, nasi przodkowie smak słodki utożsamiali z rzeczami jadalnym, gorzki zaś kojarzył się z trucizną. Możliwe więc jest, że zamiłowanie do wyrobów cukierniczych mamy niejako zapisane w genach. Czasem słodkości są sposobem na poprawę humoru. Węglowodany, w wyniku różnych reakcji, prowadzą do pobudzenia wytwarzania serotoniny, a ona odpowiada za zmniejszenie apetytu oraz poprawę humoru. Bywa też, że po słodycze sięgamy bez wyraźnego powodu.

Duży wybór cukierków, czekolad i innych wyrobów cukierniczych marki Roshen pozwala odnaleźć produkt zaspokajający apetyt na słodki smak, który wpasuje się w gust każdego klienta. Jeśli poszukujesz miękkich galaretek, pysznych ciastek czy też pianek, to się nie zawiedziesz. Warto zwrócić uwagę na ukraińskie czekolady Roshen. Pomarańczowe dodatki, wersje Bubble, karmel, albo nugatowe tabliczki o smaku jagód, kokosa lub orzechów ucieszą wszystkie podniebienia swoim wyjątkowym smakiem i aromatem. Doskonale spełnią rolę drobnej przyjemności w trakcie dnia i z łatwością pomogą poprawić sobie humor po ciężkiej pracy lub dadzą chwilę wytchnienia w trakcie nauki.

Jeśli szukasz marki, która produkuje różnorodne słodycze z uwagą i dbałością o dobre receptury oraz doskonały smak, to ukraińskie słodycze Roshen będą właśnie dla Ciebie. Spróbuj ich i sprawdź smak na własnym podniebieniu.

Powiązane artykuły

rzeczoznawca majątkowy w zielonej górze (2)

Kim jest rzeczoznawca majątkowy?

Rzeczoznawca majątkowy to specjalista, który potrafi dokładnie oszacować wartości różnych rodzajów mienia. Profesja ta wymaga nie tylko gruntownych kompetencji z zakresu rynku nieruchomości i finansów, ale także doświadczenia oraz znajomości przepisów prawa dotyczących oceny wartości majątku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy rzeczoznawcy…

leczenie niepłodności w Katowicach

Gdzie leczyć niepłodność?

Niepłodność jest problemem, który dotyka coraz więcej par na całym świecie. Szacuje się, że nawet co piąte małżeństwo boryka się z tym wyzwaniem. Pojawiające się trudności w posiadaniu potomstwa mogą prowadzić do frustracji, poczucia winy czy napięć między partnerami. Pomoc medyczna jest niezbędna do rozwiązania…