Paznokcie powinny być piękne i efektowne, a oprócz tego trwałe. Panie, które wyjeżdżają, nie mają czasu na codzienne malowanie paznokci od nowa i poświęcanie czasu na taką czynność. Manicure hybrydowy sprawia, że paznokcie wyglądają efektownie przez trzy tygodnie. Jest trwały, ładnie wygląda, perfekcyjnie trzyma się płytki paznokcia. Manicure hybrydowy można wykonać samodzielnie, jednak świetną alternatywą jest wybranie się do profesjonalnej stylistki. Wizyta w salonie to nie tylko okazja na zrelaksowanie się, ale także gwarancja pięknego i trwałego manicure.

W lecie warto malować paznokcie na jasne kolory, np. różne odcienie różu, czerwienie, czasami barwy bardziej niezwykłe, jak: żółć, pomarańcz, jaskrawy jasny fiolet czy błękit. Wszystko zależy od preferencji oraz rodzaju ubioru danej osoby. Furorę robią lakiery w niezwykle ciekawym kolorze mięty, czyli odcieniu jasnej zieleni. Najbardziej uniwersalne są jednak odcienie różu i czerwieni – pasują do wszystkiego, do każdej ubraniowej stylizacji.

Za co Polki pokochały lakiery hybrydowe?

Lakiery hybrydowe to:
* trwałość
* szeroka gama kolorów
* manicure bez rys, odprysków, staranny i sprawdzający się przez długi czas, zmywany w salonie kosmetycznym (czasami hybrydę zdejmuje się frezarką, jednak należy robić to ostrożnie, aby uniknąć uszkodzeń paznokci).

Hity lata 2019

Hitami lata 2019 są niewątpliwie zaokrąglone kwadratowe paznokcie. Ten kształt bije rekordy popularności. Poza tym, modne są lakiery pastelowe różowe, zielone (wspomniany wcześniej kolor mięty). Kolejnym trendem jest powrót frencha, czyli beżowej płytki z białymi końcówkami. To bardzo modny manicure, stosowany w różnych odmianach, np. niebieska płytka z granatowymi brzegami lub czerwona płytka z czarnymi brzegami, ewentualnie czarna płytka z białymi brzegami. Zarówno klasyczny french, jak i różne wariacje święcą triumf w tym sezonie.

Paznokcie imitujące piękny różowy kwarc są na pewno bardzo efektowne. Hybryda nie musi być nudna – na paznokciach malowane są geometryczne lub kwiatowe wzory, bardzo popularne w 2019 roku. Która Pani nie marzy o jasnoróżowych paznokciach z namalowanym na nich motywem stokrotki? Wyglądają pięknie i oczarują każdego.

Modne nieustannie są hybrydowe paznokcie zdobione cyrkoniami. Możną ulokować jedną cyrkonię na każdym paznokciu, jednak częściej lokuje się jedną cyrkonię np. na każdym z paznokci kciuków, nie na wszystkich płytkach paznokciowych.

Możliwe jest też malowanie wzorów na hybrydzie, ale to zadanie dla bardzo doświadczonej kosmetyczki, która zrobi to ładnie i bardzo starannie. Kropki, kreski czy plamki także doskonale sprawdzają się na takich paznokciach. Można puścić wodze fantazji, lato szczególnie sprzyja takim pomysłom.

Powiązane artykuły

rzeczoznawca majątkowy w zielonej górze (2)

Kim jest rzeczoznawca majątkowy?

Rzeczoznawca majątkowy to specjalista, który potrafi dokładnie oszacować wartości różnych rodzajów mienia. Profesja ta wymaga nie tylko gruntownych kompetencji z zakresu rynku nieruchomości i finansów, ale także doświadczenia oraz znajomości przepisów prawa dotyczących oceny wartości majątku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy rzeczoznawcy…

leczenie niepłodności w Katowicach

Gdzie leczyć niepłodność?

Niepłodność jest problemem, który dotyka coraz więcej par na całym świecie. Szacuje się, że nawet co piąte małżeństwo boryka się z tym wyzwaniem. Pojawiające się trudności w posiadaniu potomstwa mogą prowadzić do frustracji, poczucia winy czy napięć między partnerami. Pomoc medyczna jest niezbędna do rozwiązania…