Masażer czy wibrator to wspaniały gadżet erotyczny, zarówno do samodzielnej zabawy jak również do tej z partnerem. Zdecydowanie się po raz pierwszy na taki gadżet może jednak nastręczyć pewnych kłopotów, zwłaszcza kiedy nie do końca wiesz jak zabrać się za ten zakup i który wśród wielu modeli będzie tym dla Ciebie najwłaściwszym. 

Pierwszy wibrator – jak wybrać? Kilka wskazówek

Kiedy zastanawiasz się jak wybrać pierwszy wibrator, by być z niego w pełni zadowoloną – po pierwsze zwróć uwagę na bezpieczeństwo. Polecane są te wykonane z silikonu medycznego, czyli nie podrażniające skóry i hipoalergiczne. Twój nowy przyjaciel w postaci wibrującego gadżetu może pozwolić Ci otworzyć się na zupełnie nowe, niespotykane nigdy wcześniej doznania. Odtąd będziesz mogła cieszyć się zwiększoną falą rozkoszy, która zaleje Twoje ciało jak nigdy dotąd, rozpalając zmysły. Celem intensyfikacji doznań, warto dopasować gadżet pod względem zastosowania, rozmiaru czy kształtu. Obecnie wibratory są tak pięknie wykonane, że możesz trzymać je na półce, ich design wprost zachwyca!

Powinnaś kierować się paroma kryteriami, które sygnalizują jak dobrać pierwszy wibrator, kiedy nie robiłaś tego nigdy wcześniej. Właśnie selekcja jest niezmiernie istotna, zwłaszcza wtedy, gdy zależy Ci na dokładnej i zadowalającej stymulacji wewnętrznej. Pamiętaj, że wielkość wibratora jest istotna, z pewnością nie powinien być zbyt duży, jeśli wcześniej partner bądź Ty sama potrafiłaś zadowalać się jednym palcem. Zwróć też uwagę na tryby wibracji i zastanów się, na czym konkretnie Ci zależy – czy na delikatnych wibracjach, czy na mocniejszych a może na bezdotykowej stymulacji łechtaczki. Bacznie przyglądając się swoim preferencjom, odpowiesz sobie na pytanie jaki wybrać pierwszy wibrator. 

Pamiętaj, że obsługa sklepu erotycznego z chęcią odpowie na Twoje pytania, wyjaśni wszelkie możliwe pojawiające się wątpliwości. Co ciekawe, nawet małe i niepozorne kieszonkowe gadżety często potrafią zapewnić nieziemskie doznania, gdyż nie chodzi jedynie o wielkość, lecz ważna, a może istotniejsza nawet jest moc. Poświęć chwilę czasu by przejrzeć ofertę sklepu, odpowiadając na swoje prywatne, indywidualne potrzeby.

Jaki pierwszy wibrator wybrać?

Panie, które wybierają swój pierwszy masażer bądź wibrator, zwykle decydują się na któryś z podanej czwórki: Lovense Lush 3, Womanizer, LELO Sona oraz pingwinek do masturbacji marki Satisfyer. Zwłaszcza ten ostatni prezentuje niezwykły design oraz odpowiada gustom nawet tych najbardziej wymagających kobiet. Pingwin potrafi bezbłędnie dogodzić kobiecym zmysłom, a pieszczota jest subtelna, delikatna i jednocześnie wszechogarniająca, co w konsekwencji prowadzi do zwielokrotnionych orgazmów. Polecany wibrator Satisfyer Pro Penguin to nowe rozwiązanie, które zdobywa rzesze użytkowniczek, którym pozwala czuć wspaniałą dawkę rozkoszy. Tutaj za pieszczotę odpowiadają fale powietrza. Właśnie dzięki ciśnieniu, które naciska na łechtaczkę, w sposób delikatny ale jednocześnie zdecydowany możesz poczuć rozkosz, którą następnie będziesz chciała po wielokroć powtarzać. Rozwiązanie to sprawia, że Twój orgazm będzie silny i głęboki. Co ważne, masażer ten obejmuje całą łechtaczkę, a nie tylko jej zewnętrzną część.

jeśli zastanawiasz się, jaki pierwszy gadżet erotyczny wybrać, to właśnie dobry jakościowo, trafiający w Twe gusta, zapewniający maksimum komfortu. Ze względu na swoją uniwersalność i mnogość trybów pracy, pingwinek sprawdzi się doskonale. Co bardzo ważne, działa niezwykle dyskretnie, co powoduje, że będziesz mogła posłużyć się nim bez obaw, że dowie się o tym ktoś np. za drzwiami. Rekomendacje zadowolonych klientek są najlepszym dowodem, że jest to dobry, spełniający oczekiwania zakup, którego nie pożałujesz!

Powiązane artykuły

rzeczoznawca majątkowy w zielonej górze (2)

Kim jest rzeczoznawca majątkowy?

Rzeczoznawca majątkowy to specjalista, który potrafi dokładnie oszacować wartości różnych rodzajów mienia. Profesja ta wymaga nie tylko gruntownych kompetencji z zakresu rynku nieruchomości i finansów, ale także doświadczenia oraz znajomości przepisów prawa dotyczących oceny wartości majątku. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy rzeczoznawcy…

leczenie niepłodności w Katowicach

Gdzie leczyć niepłodność?

Niepłodność jest problemem, który dotyka coraz więcej par na całym świecie. Szacuje się, że nawet co piąte małżeństwo boryka się z tym wyzwaniem. Pojawiające się trudności w posiadaniu potomstwa mogą prowadzić do frustracji, poczucia winy czy napięć między partnerami. Pomoc medyczna jest niezbędna do rozwiązania…