Współpraca z Etrovision

Współpraca z naszą firmą

Nasza firma z przyjemnością nawiąże współpracę w zakresie sprzedaży produktów firmy Etrovision z sieciami handlowymi, sklepami internetowymi, integratorami systemów oraz firmami mogącymi wdrożyć systemy monitoringu w swoich rozwiązaniach. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki sprzedaży i gwarancji, pełną dostę™pność‡ towaru oraz darmową dostawę™ kamer oraz systemów rejestracji do Państwa lub Klientów koń„cowych. Zapraszamy do kontaktu z nami: epa@epasystemy.pl lub telefonicznie pod numerem 91-4315360.

Rejestracja Partnerów Handlowych

Dlaczego warto się zarejestrować? Tylko zarejestrowani Partnerzy Handlowi otrzymują dodatkowy rabat. Tylko Partnerzy Handlowi otrzymują promocje tworzone specjalnie dla nich. Nasi Partnerzy Handlowi czyli Firmy z branży informatycznej, Integratorzy Systemów, sklepy komputerowe - otrzymują ceny umożliwiają ce uzyskanie atrakcyjnych marż przy dalszej sprzedaży sprzętu użytkownikowi koń„cowemu. Obsł‚uga gwarancyjna sprzedanych produktów jest w dalszym ciągu prowadzona przez EPA Systemy Sp. z o.o.

Nasze dane

EPA Systemy sp. z o.o.

Al. Wojska Polskiego 154

71-314 Szczecin

tel. 91 431 53 60, fax 91 486 06 80

e-mail: epa@epasystemy.pl

Spół‚ka EPA Systemy jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Szczecinie, XVII Wydział‚ Gospodarczy.

Kapitał‚ zakł‚adowy Spół‚ki wynosi 300.000,00 zł‚. NIP: 852-245-73-81, REGON: 320069923, KRS: 0000241302

Nasze serwisy internetowe

Główna witryna firmowa www.epasystemy.pl

System B2B przeznaczony do obsługi partnerów biznesowych b2b.epasystemy.pl

Ponadto zapraszamy do odwiedzenia naszych witryn poświęconych poszczególnym produktom. Staramy się tam wyjaśniać zasadę ich działania, przedstawić pełną ofertę produktową i usługową z nimi powiązaną.

Specjalistyczny sklep z oferowanym sprzę™tem IT www.profipc.pl

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81. Wszelkie dane firmy na stronie: www.epasystemy.pl