Panel sterowania kamer Etrovision

Kamery IP i analogowe
21 kwietnia 2016

Interfejs zarządzania i podglądu w kamerach Etrovision

Kamery sieciowe Etrovision posiadają własny, wysokiej jakości interfejs do zarządzania i bezpośredniego podglądu obrazu. Etrovision wprowadził dla wszystkich swoich kamer jeden typ panelu zarządzającego, dzięki temu użytkownicy nie mają żadnych problemów w obsłudze tych kamer - wystarczy zapoznać się z jednym modelem kamery aby móc bez problemu obsługiwać wszystkie pozostałe modele kamer Etrovision.

Interfejs zarządzania jest oparty o nowoczesny system AJAX, co powoduje, że menu pracuje bardzo płynnie i nie wymaga przeładowywania strony przy przejściu z jednej opcji do drugiej. Ułatwia i znacznie przyspiesza to pracę z kamerą. Standardowo w systemie można tworzyć 3 typy uzytkowników: administrator, operator i podgląd, co pozwala na zabezpieczenie kamery przed niepowołanym dostępem lub zmianą ustawień. Rodzaje użytkowników są wcześniej zdefiniowane i nie ma możliwości ich zmiany.

Interfejs zarządzający pozwala na szybkie ustawienie wszystkich opcji pracy kamery. Są one pogrupowane w logiczne zakładki i dotarcie do niech nie stanowi żadnego problemu. Dzięki temu, że cały czas pracując z opcjami dotyczącymi obrazu mamy podgląd "na żywo" obrazu z kamery, zmieniając dowolne opcje od razu widzimy efekty tych zmian.