Informacje o naszej firmie

EPA Systemy sp. z o.o. to doświadczona i działająca na ogólnopolskim rynku firma specjalizująca się w dystrybucji oraz sprzedaży zaawansowanych technologicznie produktów IT. Została wydzielona ze struktur firmy EPA jako spółka zależna w 2005 roku. EPA Systemy dostarcza sprzęt do wszystkich liczących się firm informatycznych w kraju. Systematycznie buduje swoją pozycję sprawdzonego i pewnego partnera biznesowego. Oferta obejmuje produkty z kilku segmentów :

Pamięci masowe

Pamięci masowe (macierze dyskowe, dyski sieciowe) firm QNAP, Synology, ProWare i Thecus, których jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Oferowane macierze pozwalają na gromadzenie i zdalne zarządzanie dużymi ilościami danych.

Systemy monitoringu wideo

Systemy monitoringu wideo (rozwiązania analogowe i cyfrowe) wykorzystujące produkty firm ACTi, Etrovision i Vivotek. Oferowany sprzęt współpracuje z rejestratorami cyfrowymi takich firm, jak QNAP i Synology. Rejestratory mogą być zdalnie zarządzane i obsługują do 120 kamer sieciowych (lokalnych i zdalnych) prawie wszystkich producentów.

Produkty firmy ATEN

Produkty firmy ATEN – szeroka gama produktów dedykowanych do zarządzania serwerownią (przełączniki KVM, konsole LCD, extendery audio-wideo, rozdzielacze i przełączniki wideo).

Inteligentne listwy zasilające

Inteligentne listwy zasilające firmy DigiPower pozwalające na zdalne zarządzanie zasilaniem w serwerowni (załączanie, pomiary poboru mocy, restartowanie, pomiar temperatury i wilgotności).

Systemy multimedialne

Systemy multimedialne pracujące w sieciach komputerowych kierowane do użytkowników indywidualnych, a także uniwersalne odtwarzacze audio-wideo.
Z sukcesem realizowana przez EPA Systemy strategia zakłada pełną satysfakcję Klienta. W ofercie znajduje się dokładnie sprawdzony sprzęt, wyróżniający się jakością i dużą niezawodnością. Pracownicy firmy przechodzą regularne szkolenia bezpośrednio u producentów dystrybuowanego sprzętu. Dostępne pełne wsparcie techniczne (telefoniczne, pomoc zdalna, e-mail), łącznie z usługami typu gwarancja „Next Business Day” i innymi, specjalnymi warunkami serwisowymi dodatkowo buduje wizerunek godnego zaufania partnera. Liczne grono zadowolonych Klientów EPA Systemy dowodzi, że oferowana przez nas obsługa stoi na najwyższym poziomie.

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że podane przez nas ceny oraz dane techniczne są wolne od błędów. Ceny nie stanowią oferty w myśl kodeksu handlowego, a nieprawidłowości nie mogą być podstawą roszczeń. Jako przedsiębiorca prowadzący sprzedaż sprzętu EE zobowiązani jesteśmy do informowania kupujących o jednostkowym koszcie gospodarowania odpadami KGO, który wynosi 0,35 zł/kg - jest to cena składowa towaru i nie stanowi kosztu dodatkowego. EPA Systemy Sp. z o.o. jest zarejestrowana w KRS nr 0000241302, NIP 852-245-73-81. Wszelkie dane firmy na stronie: www.epasystemy.pl